Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.

Register Certified Insurance Lawyer & Certified Insurance Law Expert

Het doorlopen van en het met goed gevolg afleggen van het examen van de Leergang Verzekeringsrecht levert een door het Benelux-Bureau voor de Intellectuele Eigendom afgegeven privaatrechtelijk beschermde titel op:

  • Certified Insurance Lawyer (CIL) voor advocaten;
  • Certified Insurance Law Expert (CILE) voor niet-advocaten

De termen CIL (Certified Insurance Lawyer) en CILE (Certified Insurance Law Expert) zijn gedeponeerd bij het Benelux Bureau voor de Intellectuele Eigendom (onder nummer 1393374 resp. 1393375).

Een afgestudeerde mag deze titel voeren zolang voldaan wordt aan de voorwaarden voor Permanente Educatie (PE). Elk jaar dienen – in het kader van de PE – acht opleidingspunten behaald te worden. De PE-verplichting start in het kalenderjaar na het behalen van het diploma.

Overzicht van afgestudeerden van de Leergang Verzekeringsrecht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel Certified Insurance Lawyer (CIL®):

Editie 2020-2021

mr. T.J.C. (Tim) Bueters, advocaat, REX Advocaten, email: bueters@rex-advocaten.nl

mr. P.S. (Patrick) Folsche, advocaat, Avant Advocaten, email: folsche@avantadvocaten.nl 

mr. G. (Gor) Gabrelian, advocaat, Avant Advocaten, email: gabrelian@avantadvocaten.nl

mr. M.B.G. (Matthijs) Stevens, advocaat, Stadermann Luiten Advocaten, email: stevens@stadermannluiten.nl

Editie 2019-2020

mr. E.J.A.A. (Eric) van Dal, advocaat, Van Dal advocaten, email: evandal@vdadv.nl

PE: 2021 voldaan

mr. P.F. (Frank) Doornik, advocaat, Allen & Overy, email: frank.doornik@gmail.com

PE: 2021 voldaan

mr. J. (Jan) Mulder, advocaat, TVM Verzekeringen NV, email: jmulder@tvm.nl

PE: 2021 voldaan

mr. R. (Rutger) Noordermeer, advocaat, Loyens & Loeff, email: rutger.noordermeer@loyensloeff.com

PE: 2021 voldaan

mr. T.W. (Tung Wee) Phea, advocaat, Advocatenkantoor Phea, email: t.w.phea@advocatenkantoorphea.nl

PE: 2021 voldaan

mr. Y.Y. (Yuen Yee) Phea-Au Yeung, advocaat, Advocatenkantoor Phea, email: yyauyeung@advocatenkantoorphea.nl

PE: 2021 voldaan

mr. dr. P.A.M. (Papis) Seck, advocaat, Seck Advocatuur BV, email: seck@vd-a.nl

PE: 2021 voldaan

Overzicht van afgestudeerden van de Leergang Verzekeringsrecht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel Certified Insurance Law Expert (CILE®):

Editie 2020-2021

mr. J.W.J. (Jeroen) Bussers, legal counsel, HDI Global Specialty SE, email: jeroenbussers@live.nl 

mr. J.J.M. (Jeanne) Hofland, insurance manager, DSM, email: hoflandjeanne@hetnet.nl

mr. drs. J.M. (Joyce) Hoksbergen, jurist, Rabobank, email: joyce.hoksbergen@rabobank.nl

mr. R. (Rilana) Margarita, jurist verzekeringstechniek, Klaverblad Verzekeringen, email: rilana.margarita@gmail.com

mr. J.J. (Johan) van Noortwijk, bedrijfsjurist, Achmea, email: johan.van.noortwijk@achmea.nl 

ing. J.P. (Jacky) Peeters, schade expert/gerechtsdeskundige, Dekra Experts, email: jacky.peeters@dekra.com

dhr. J. (Jacco) Schipper, riskmanager, Kuiper Verzekeringen, email: j.schipper@kuiperverzekeringen.nl 

mw. M.M. (Minke) Verberk, directeur, De Verzekeringsanalyse BV, email: mverberk@deverzekeringsanalyse.nl

mr. drs. B.E.G. (Barry) Wiskerke, hoofd juridische zaken, Mandatis LA&CM, email: b.wiskerke@meliorverzekeringen.nl

mr. S.H.H. (Sanne) van Zandvoort, senior broker, AON, email: sannevanz@outlook.com

Editie 2019-2020

dhr. J.M. (Joop) de Groot, directeur, Interdependence BV, email: jmdegroot@interdependence.nl

PE: 2021 voldaan

mw. N.P.F.M. (Nicole) Havermans-Hoogeveen, schade-expert aansprakelijkheid, DEKRA Claims & Expertise BV, email: nicole.hoogeveen@dekra.com

PE: 2021 voldaan

mr. D. (Daniël) Kraaijenoord, senior legal counsel, Nationale Nederlanden, email: daniel.kraaijenoord@nn.nl

PE: 2021 voldaan

mr. drs. J.G. (Jaap) Russchen, juridisch adviseur, ABN AMRO Verzekeringen, email: j.g.russchen@home.nl

PE: 2021 voldaan

mr. E. (Elvera) Sloos, Legal & Compliance, Markel, email: elvera.sloos@markel.com

PE: 2021 voldaan

mr. W.H. (Hugo) Slootweg, jurist, Hugo Slootweg | legal support, email: legalsupport@hugoslootweg.nl

PE: 2021 voldaan

mw. L. (Lindsey) Teerink, medewerker juridische zaken, OOM Verzekeringen, email: lteerink@oomverzekeringen.nl

Alleen personen die expliciet toestemming hebben gegeven om hun naam via deze website openbaar te maken, zijn hier opgenomen.