Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!

Register Certified Insurance Lawyer & Certified Insurance Law Expert

Het doorlopen van en het met goed gevolg afleggen van het examen van de Leergang Verzekeringsrecht levert een door het Benelux-Bureau voor de Intellectuele Eigendom afgegeven privaatrechtelijk beschermde titel op:

  • Certified Insurance Lawyer (CIL) voor advocaten;
  • Certified Insurance Law Expert (CILE) voor niet-advocaten

De termen CIL (Certified Insurance Lawyer) en CILE (Certified Insurance Law Expert) zijn gedeponeerd bij het Benelux Bureau voor de Intellectuele Eigendom (onder nummer 1393374 resp. 1393375).

Een afgestudeerde mag deze titel voeren zolang voldaan wordt aan de voorwaarden voor Permanente Educatie (PE). Elk jaar dienen – in het kader van de PE – acht opleidingspunten behaald te worden. De PE-verplichting start in het kalenderjaar na het behalen van het diploma.

Overzicht van afgestudeerden van de Leergang Verzekeringsrecht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel Certified Insurance Lawyer (CIL®):

Editie 2019-2020

mr. E.J.A.A. (Eric) van Dal, advocaat, Van Dal advocaten, email: evandal@vdadv.nl

mr. P.F. (Frank) Doornik, advocaat, Allen & Overy, email: frank.doornik@gmail.com

mr. J. (Jan) Mulder, advocaat, TVM Verzekeringen NV, email: jmulder@tvm.nl

mr. R. (Rutger) Noordermeer, advocaat, Loyens & Loeff, email: rutger.noordermeer@loyensloeff.com

mr. T.W. (Tung Wee) Phea, advocaat, Advocatenkantoor Phea, email: t.w.phea@advocatenkantoorphea.nl

mr. Y.Y. (Yuen Yee) Phea-Au Yeung, advocaat, Advocatenkantoor Phea, email: yyauyeung@advocatenkantoorphea.nl

mr. dr. P.A.M. (Papis) Seck, advocaat, Seck Advocatuur BV, email: seck@vd-a.nl

Overzicht van afgestudeerden van de Leergang Verzekeringsrecht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel Certified Insurance Law Expert (CILE®):

Editie 2019-2020

dhr. J.M. (Joop) de Groot, directeur, Interdependence BV, email: jmdegroot@interdependence.nl

mw. N.P.F.M. (Nicole) Havermans-Hoogeveen, schade-expert aansprakelijkheid, DEKRA Claims & Expertise BV, email: nicole.hoogeveen@dekra.com

mr. D. (Daniël) Kraaijenoord, senior legal counsel, Nationale Nederlanden, email: daniel.kraaijenoord@nn.nl

mr. drs. J.G. (Jaap) Russchen, juridisch adviseur, ABN AMRO Verzekeringen, email: j.g.russchen@home.nl

mr. E. (Elvera) Sloos, Legal & Compliance, Markel, email: elvera.sloos@markel.com

mr. W.H. (Hugo) Slootweg, jurist, Hugo Slootweg | legal support, email: legalsupport@hugoslootweg.nl

mw. L. (Lindsey) Teerink, medewerker juridische zaken, OOM Verzekeringen, email: lteerink@oomverzekeringen.nl

Alleen personen die expliciet toestemming hebben gegeven om hun naam via deze website openbaar te maken, zijn hier opgenomen.